Koncert Lotnisko Bemowo

Jak dojechać, oraz parkingi, restauracje, bankomaty)

PARKINGI

Dla zmotoryzowanych - ze względu na tłok i korki w bezpośrednim pobliżu lotniska, radzimy skorzystać z miejskich parkingów Park & Ride, a potem dostać się na miejsce komunikacją miejską.


Parking P+R przy Metro Marymont
dojazd z parkingu: autobus 112 (przyst. ul. Żeromskiego, kier. Karolin) lub tramwaj 5 (pryzst. ul. Marymoncka, kier. Koło)

Parking P+R przy Metro Młociny
dojazd z parkingu: autobus 184, (przystanek ul. Kasprowicza kier. Szczęśliwice ) lub tramwaj 5 (ul. Kasprowicza, kier. Koło)

Parking P+R przy Połczyńskiej
dojazd z parkingu: autobus 184, (przystanek ul. Połczyńska, kier. Metro Młociny)

BANKOMATY

BZ WBK – Centrum handlowe Bemowo (ul. Powstańców Śląskich 126)
Euronet - Centrum handlowe Bemowo (ul. Powstańców Śląskich 126)
PKO BP - Centrum handlowe Bemowo (ul. Powstańców Śląskich 126)
Nordea
- Centrum handlowe Bemowo (ul. Powstańców Śląskich 126)

RESTAURACJE

Centrum handlowe Bemowo (ul. Powstańców Śląskich 126):
Sphinx, Vera, Bar Laguna, Hokus Pokus,

Maracana Grill, Tensushi (ul. Powstańców Śląskich 124)

PRZYDATNE INFORMACJE

Informacja dla niepełnosprawnych – infrastruktura urządzeń wykorzystanych na koncercie uwzględnia potrzeby osób niepełnosprawnych. Połączenia dojazdowe realizowane przez ZTM obsługiwane są w większości przez pojazdy przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Więcej informacji na stronie http://www.ztm.waw.pl


Utrwalanie audiowizualne – przypominamy, że na koncercie obowiązuje zakaz dokumentacji audiowizualnej. Prosimy o niezabieranie aparatów fotograficznych, kamer itp. Urządzenia takie zostaną zarekwirowane przy wejściu na obiekt i umieszczone w depozycie na koszt uczestnika lub uczestnik nie uzyska wstępu na obiekt.
Depozyt – organizator przewiduje umieszczenie ogólnodostępnego, odpłatnego depozytu przy wejściu na obiekt. Koszt 50 PLN na osobę.


Wyświetl większą mapę
Koszulki i gadżety Iron MaidenKoszulki i gadżety Iron MaidenKoszulki i gadżety Iron MaidenKoszulki i gadżety Iron MaidenKoszulki i gadżety Iron MaidenKoszulki i gadżety Iron MaidenKoszulki i gadżety Iron MaidenKoszulki i gadżety Iron MaidenKoszulki i gadżety Iron Maiden